امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33216
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فروش 10 کروری این فیلم در سه روز آخر هفته فروش کلی آن را به رقم کلان 104 کرور (بالای 20 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فروش 10 کروری این فیلم در سه روز آخر هفته فروش کلی آن را به رقم کلان 104 کرور (بالای 20 میلیون دلار) رساند.

«بهاگ میلکا بها»گ بعد از« این جوانی دیوانگی است» با بازی رانبیر کاپور، دومین فیلم بسیار پرفروش سال 2013 سینمای هند لقب گرفته است.

اهل فن و منتقدان سینمایی از استقبال عظیم تماشاگران هندی از این فیلم ابراز شگفتی کرده‌اند و از آن به عنوان پدیده سال صنعت سینمای هند اسم می‌برند.

آن‌ها می‌گویند انتظار چنین موفقیت کلانی را برای این درام شرح‌حال گونه اجتماعی (که فاصله بسیار زیادی با محصولات پر زرق و برق بالیوودی دارد) نداشته‌اند.

طی چند سال اخیر، تماشاگران هندی استقبال خیلی خوبی از یک سری از فیلم‌های غیر متعارف و غیر بالیوودی (که بازیگران و ستارگان درجه یک را در نقش‌های اصلی ندارند) کرده و آن‌ها را تبدیل به کارهایی بسیار پرفروش کرده‌اند.

«بهاگ میلکا بهاگ» درباره دونده سرشناس هندی و قهرمان مسابقات دو و میدانی به نام میلکا سینگ است. نقش او را در این فیلم فرهان اختر بازی کرده است.

فرهان اختر پسر جاوید اختر شاعر سرشناس و شابانا آزمی بازیگر مطرح دهه هفتاد میلادی بالیوود است ، که خودش چند فیلم مطرح (و از جمله «دون» شاهرخ‌خان) را کارگردانی کرده است.

او با بازی در این فیلم برای اولین بار در نقش اصلی یک محصول سینمایی ظاهر شده است. موفقیت بالای مالی و انتقادی «بهاگ میلکا بهاگ» وی را تبدیل به یک بازیگر بسیار مطرح کرده است.

دومین فیلم جدول گیشه نمایش سینماهای هند درام دلهره‌آور «بی‌آ پاس» است. این فیلم با افتتاحیه ای 4 کروری نمایش عمومی خود را آغاز کرد و بازیگر معروفی را در نقش‌های اصلی ندارد.

تمام چشم ها در هند به نمایش عمومی «قطار اکسپرس چنای» فیلم جدید شاهرخ‌خان دوخته شده است. این فیلم، اولین محصول سینمای بالیوود در سال جاری میلادی است که یک سوپراستار سرشناس و محبوب را در نقش اصلی خود دارد.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما برای این درام اجتماعی پرتنش پیش‌بینی فروش بسیار بالایی را در جدول گیشه نمایش سینماها می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها