امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33217
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 92
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مؤسسه نشر شهر برای سومین بار کتاب «با تو می‌گویم خدا» تألیف «زهرا نوری لطیف» را در 32 صفحه ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مؤسسه نشر شهر برای سومین بار کتاب «با تو می‌گویم خدا» تألیف «زهرا نوری لطیف» را در 32 صفحه و با تصویرگری «رضا مکتبی» منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

نوری لطیف در کتاب «با تو می‌گویم خدا» آیات قرآن کریم را برای گروه سنی کودک و نوجوان تفسیر کرده است یعنی برخی از آیات قرآن توسط این نویسنده با زبانی ساده و روان بازگو شده است.

به کارگیری تصویرگری معناگرا در کتاب «با تو می‌گویم خدا» به ایجاد فضای معنوی کمک شایانی کرده و ذهن مخاطبان این اثر را بیشتر با معنا و مفهوم آیات عنوان شده، درگیر می سازد.
 در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ»، کیست که دعای درمانده را هنگامی که او را می‌خواند، اجابت می‌کند و رنج و غمش را بر طرف می‌سازد؟ (نمل/62).

نشسته بودند... همه در محضرش نشسته بودند.
کسی دست بلند کرد ... سوالی داشت...

حضرتش، ابوعبدالله جعفر بن محمد (ص) رخصت داد تا بپرسد.

سائل از تأویل «مضطر» پرسید.
چشم خانه حضرت خیس شد.

گفت: مضطر، حضرت قائم غایب ماست، آن گاه که همه امیدش را به ریسمان اعتماد خداوند بسته است.
و همه ساکت شدند...

مؤسسه نشر شهر چاپ سوم کتاب «با تو می‌گویم خدا» تألیف «زهرا نوری لطیف» را در 32 صفحه و با قیمت 3000 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها