امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33227
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی در جلسه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز چهارشنبه خانه ملت گفت: تذکر من در خصوص اتفاق قم است؛ این اتفاق توسط همه علمای بزرگوار حتی مقام معظم رهبری محکوم شد.

وی اضافه کرد: کمیته تخصصی مجلس یعنی کمیسیون امنیت ملی خانه ملت نسبت به این موضوع اظهار نظر کردند و پس از آن 165 نماینده مجلس این بحث را تایید کردند تا به قوه قضاییه داده شود.

نماینده مردم اسدآباد در همین زمینه گفت: من تعجب می‌کنم برخی از دوستان چرا این گونه درباره این موضوع اظهارنظر می‌کنند و می‌خواهند بگویند که این اتفاقات رخ نداده است؛ آیا واقعا این دوستان در این ماجرا حضور داشتند؟ آیا در مسجد اهل البیت قم سخنرانی کرده‌اند؟ بهتر است این موارد مطرح شود.

وی با بیان اینکه بهتر است نمایندگان موارد اینچنینی را محکوم کنند تصریح کرد:چه دلیلی دارد برخی از عزیزان همواره بخواهند بر خلاف مسیر شنا کند، واقعیت این است که اتفاق بسیار نامطلوبی در قم افتاد، البته در جاهای دیگر نیز شاهد رخ دادن چنین اتفاقی بودیم و حتی مقام معظم رهبری هم به جدیت درباره آن تذکر دادند اما انگار برخی گوششان بسته است و فقط به مسائل حاشیه‌ای می‌پردازند.

نعمتی درخواست کرد که دیگر بندهای مربوط به این موضوع مطرح نشود ودر همین زمینه خطاب به لاریجانی گفت: شما و سایر دوستان هیئت رئیسه اجازه ندهند برخی از تریبون مجلس سو استفاده کرده و خودشان را تطهیر کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها