امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33246
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار فارس، سید محمد جوادشوشتری با بیان اینکه همزمان با عید سعید فطر آذین بندی ویژه‌ای در میدان‌های بزرگ شهر انجام شده است، ادامه داد:  به ...

به گزارش خبرنگار فارس، سید محمد جوادشوشتری با بیان اینکه همزمان با عید سعید فطر آذین بندی ویژه‌ای در میدان‌های بزرگ شهر انجام شده است، ادامه داد:  به مناسبت حلول ماه مبارک شوال و عید سعید فطر خیابان های اصلی تهران نورپردازی می شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه عید فطر یکی از مهمترین اعیاد مسلمین است و به همین مناسبت باید به بهترین نحوه به استقبال آن رفت، افزود: خیابان ولی عصر(عج) و خیابان انقلاب به صورت ویژه نورپردازی شده اند، همچنین اجرای نورپردازی در میدان امام حسین (ع) و 17 شهریور نیز در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه بخشی از آذین بندی میدان انقلاب و خیابان انقلاب انجام و پایان یافته است، گفت: آذین بندی خیابان ولیعصر (عج) به وسیله ریسه از سر خیابان جمهوری تا میدان فاطمی انجام شده و آذین بندی این خیابان تا چهارراه پارک وی ادامه دارد و به امشب پایان می یابد.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران،  لیرز شو و آذین بندی میدان امام حسین (ع) و محور 17 شهریور انجام شده و به مناسبت عید فطر تا 5 شب ادامه دارد.
وی از پخش مراسم برپایی نماز عید فطر از تلویزیون‌های شهری در محدوده دانشگاه تهران خبر داد و گفت: همچنین دعای قنوت نماز عید بر روی بنرهایی در محدوده برگزاری نماز نصب خواهد شد تا نمازگزاران نیز از آن بهره‌مند شوند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی نصب سرویس‌های بهداشتی پرتابل را از جمله اقدامات دیگر این سازمان برشمرد و گفت: 50 چشمه سرویس بهداشتی پرتابل توسط سازمان زیباسازی در محدوده دانشگاه تهران برای استفاده نمازگزاران در حال نصب است که این سرویس‌های پرتابل در محدوده بلوار کشاورز مستقر خواهند شد.
به گفته شوشتری محدوده اطراف دانشگاه تهران نیز از نظر بصری ساماندهی و آذین بندی شده است؛ همچنین در صورت لزوم، مبلمان شهری این محدوده رنگ آمیزی خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها