امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33247
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 112
رسول علی اشرفی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا چهاردهم مردادماه، شاهد دو روز پاک، 97 روز سالم و 39 روز ناسالم ...

رسول علی اشرفی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا چهاردهم مردادماه، شاهد دو روز پاک، 97 روز سالم و 39 روز ناسالم در پایتخت بوده‌ایم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران افزود: این در حالی است که در مدت زمان مشابه سال گذشته تهرانی‌ها 85 روز سالم، 52 روز ناسالم و یک روز بسیار ناسالم را تنفس کرده بودند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال تا 14 مرداد ماه سال جاری، ‌از نظر پارامترهای گازی که شامل منوکسید کربن، ازن، دی‌اکسید نیتروژن و دی‌اکسید گوگرد می‌شود، هوای تهران در شرایط مطلوب قرار داشته است. 

اشرفی پور با اعلام اینکه از ابتدای امسال تا کنون 72 درصد کل روزها در شرایط مطلوب قرار داشته است، بیان داشت: این در حالی‌ است که این میزان در سال گذشته و همچنین در سال 90 به ترتیب برابر 62 و 38 درصد در همین مدت زمان بوده است.

مدیرکل محیط زیست استان تهران بیان داشت: آلاینده شاخص هوای تهران در طی این مدت ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون بود که بر این اساس 39 روز هوای تهران از نظر این پارامتر در شرایط ناسالم قرار داشته است.

اشرفی پور خاطرنشان کرد: باید توجه داشت شرایط هوای تهران در مقایسه با سال‌های گذشته بهبود قابل ملاحظه‌ای یافته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار