امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33248
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن علی غفاری، مدیرعامل شرکت با اشاره به فعالیت های شهرداری تهران جهت مهیا کردن شرایط به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن علی غفاری، مدیرعامل شرکت با اشاره به فعالیت های شهرداری تهران جهت مهیا کردن شرایط به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر نماز عید سعید فطر خاطرنشان کرد: شرکت شهر سالم نیز همگام با سایر دستگاه های خدمتگذار شهرداری تهران به منظور ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی  به نمازگزاران تدابیر وبرنامه ریزی هایی جهت پذیرش بیماران و مصدومین احتمالی  انجام داده است. 

وی با تاکید بر اینکه افزایش رضایت نمازگزاران را در برنامه نماز عید فطر هر سال مدنظر داشته ایم، تصریح کرد: امسال با بکارگیری 9 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورآلانس که مجهز به  تجهیزات اورژانس بوده و با بهره گیری از 40 نفر از پرسنل مجرب و متخصص اورژانس شرکت شهر سالم و با هماهنگی کامل ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر و کمیته بهداشت و درمان مستقر دراورژانس تهران نسبت به پوشش فوریتهای پزشکی در محدوده شرق دانشگاه تهران (محل اقامه نماز) از تقاطع خیابان ولیعصر (فاطمی) در مسیر شمال به جنوب تا تقاطع ولیعصر (روانمهر)  به ارائه خدمات فوریتهای پزشکی و  در صورت نیاز نسبت به انتقال بیماران به مراکز درمانی که از پیش هماهنگی شده است اقدام می شود .

غفاری همچنین افزود: مرکز بهداشتی درمانی منطقه 6 شرکت شهر سالم واقع در خیابان ولیعصر، بعد از تقاطع طالقانی، کوچه شهید فرهنگ حسینی به عنوان پایگاه ثابت اورژانس شهر سالم با 10 تخت بستری اورژانس و بخش های آزمایشگاه –رادیولوژی- داروخانه به ارائه خدمات به نمازگزاران می پردازد. دکتر غفاری همچنین متذکر شد که با اعزام کارشناسان  بهداشت شرکت شهر سالم از تمام سرویس های بهداشتی و شیرهای آب جهت وضو که توسط منطقه 6 شهرداری ایجاد و آماده بهره برداری اعلام شده بود، بازدید بعمل آمد و طی گزارشی جهت رفع بعضی موارد بهداشتی توصیه و تذکرات لازم ارایه شد.

در پایان  غفاری ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر اعلام کرد: تمام خدماتی که توسط شرکت شهرسالم شهرداری تهران به نمازگزاران عید فطر ارائه می گردد به صورت کاملاً رایگان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها