امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33265
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 96
حجت‌الاسلام ابوطالب خدمتی، عضو هیأت علمی گروه مدیریت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حجت‌الاسلام ابوطالب خدمتی، عضو هیأت علمی گروه مدیریت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت بحث تبلیغ در دین گفت: این فعالیت دنباله کار انبیا است و بنابراین با توجه به اهمیتش باید منابع مناسب نیز در این حوزه تولید شود.

وی یادآور شد: مبلغان دینی نیز باید مسایلی را رعایت کنند و ویژگی‌هایی داشته باشند همینطور در برخورد با مردم سعه صدر داشته باشند و آرامش خود را حفظ کنند و اینها باید مورد آموزش قرار بگیرد.

عضو پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با اشاره به اثر جدیدی که با عنوان «مدیریت تبلیغ برای روحانیون» نگاشته است، گفت: این اثر را با توجه به سابقه حدوداً پانزده ساله‌ام در زمینه تدریس برای تبلیغ روحانیون نگاشتم که به زودی منتشر خواهد شد.

حجت‌الاسلام خدمتی با اشاره به اهمیت و آموزش مباحث تبلیغی برای روحانیون گفت: علاوه بر این اثر کتاب دیگری نیز برای روحانیون کاروان‌های حج و زیارت نگاشتم که به صورت مشترک از سوی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و بعثه مقام معظم رهبری منتشر خواهد شد.

عضو هیأت علمی گروه مدیریت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه یادآور شد: این اثر نیز برای مطالعه روحانیون حج با نگاه تخصصی تنها برای کاروان‌های زیارتی تدوین می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها