امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33284
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 64
اکبر شهبازی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

اکبر شهبازی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ضرورت توجه ویژه نمایندگان مجلس به نقش افراد معرفی شده کابینه در فتنه88 برای رای اعتماد، گفت: افرادی که در فتنه نقش داشتند قطعا نباید از زیر تیغ مجلس عبور کنند، این افراد شایستگی حضور در دولت را ندارند.

وی گفت: مقام معظم رهبری بارها نسبت به فتنه و سنگینی ضربه‌ای که بر نظام زده است، تاکید کرده‌اند.

وی افزود: مجلس در بعد قانونگذاری به عنوان رکنی از قانون اساسی مطرح است و می‌تواند بر روی تک تک اعضای کابینه اظهارنظر کند بنابراین باید تعهد و تخصص افراد را برای رای اعتماد در نظر بگیرد.

شهبازی اضافه کرد: مجلس می‌تواند حتی تمام افراد معرفی شده را رد کند و آنچه از ظواهر امر مشخص است در حال حاضر نمایندگان مجلس بر روی برخی از وزرای پیشنهادی نظر مثبتی ندارند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران اضافه کرد: حرکت بر خط ولایت فقیه اصلی‌ترین شرط حضور در کابینه است و باید افرادی که در کابینه رای اعتماد می‌آورند علاوه بر حرکت بر روی خط ولایت فقیه، از تعهد و تخصص نیز برخوردار باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار