امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33294
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 65
پروین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: لایحه‌ای را مرکز امور زنان در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار به هیئت دولت ارائه داده است که ...

پروین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: لایحه‌ای را مرکز امور زنان در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار به هیئت دولت ارائه داده است که عنوان آن لایحه حمایت شغلی از زنان سرپرست خانوار است.

وی ادامه داد: یکی از مواردی که در آن لایحه مطرح شد بحث اولویت استخدامی زنان سرپرست خانوار است و موضوع تبدیل وضعیت قرارداد‌های آنها از حالت قراردادی و شرکتی به استخدامی است.

معاون سرمایه‌های اجتماعی معاونت زنان اظهار داشت: یکی دیگر از بندهای پیشنهاد شده در این لایحه این بود که فرزندان زنان سرپرست خانوار در اولویت استخدام قرار بگیرند و همچنین تا درصدی معین از معافیت بیمه‌ای برخوردار شوند و همچنین درصد مالیات بر حقوق آنها کم شود.

هدایتی خاطرنشان کرد: این لایحه به دولت داده شده است ولی جمع‌آوری آمار دقیق از زنان سرپرست خانوار که در دستگاه‌های دولتی مشغول هستند مدتی زمان برد که با تغییر دولت باید مجددا درخواست کنیم لایحه حمایت شغلی از زنان سرپرست خانوار در اولویت بررسی کمیسیون‌ها قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها