امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33323
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 46
 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مؤسسه نشر شهر در راستای ترویج و آموزش مفاهیم شهروندی در نظر دارد تا در آینده نزدیک مجموعه ...

 به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، مؤسسه نشر شهر در راستای ترویج و آموزش مفاهیم شهروندی در نظر دارد تا در آینده نزدیک مجموعه 10 جلدی «کارگاه شعر» و مجموعه 16 جلدی «کارگاه قصه و کودک» را منتشر کند.

مجموعه 16 جلدی کتاب‌های «کارگاه قصه و کودک» توسط نویسندگانی مشهور و پیشکسوت کشورمان نظیر «محمدرضا شمس»، «مرجان کشاورزی آزاد»، «مجید راستی»، «زهرا موسوی»، «طاهره ایبد»، «زهره پرپرخ»، «لاله جعفری» و «ناصر کشاورز» با عناوینی همچون «اتوبوس و دریا»، «سیب سبز»، «سیاره کوتی‌ها»، «خرس، تبر، درخت»، «گومب گومب»، «پری دریایی»، «موش می‌شوم مرا بگیر» و «غول جیغ جیغوی ترسو» منتشر می‌شود.

از شاعران مجموعه 10 جلدی «کارگاه شعر» می‌توان به «اسدالله شعبانی»، «مصطفی رحماندوست»، «افسانه شعبان‌نژاد»، «جعفر ابراهیمی شاهد»، «مریم هاشم‌پور» و «فریدون سراج» اشاره کرد که کتاب‌های خود را با عناوینی نظیر «شهر خط خطی»، «هله هوله‌های خوشمزه»، «پرنده جان، پرنده جان! برو تو شهر ما نمان!»، «سرخه می‌گه نگه‌دار»، «گنجشک و سبز و قرمز»، «خوشا به حالت ای روستایی»، «الاغه با تو قهرم»، «زمین بازی ما را خریدند»، «گربه دم بریده» و «تا آن ور خیابان» منتشر و روانه بازار کتاب می‌کند.

به گفته علیزاده روابط عمومی مؤسسه نشر شهر، مجموعه 16 جلدی «کارگاه قصه و کودک» که مسئولیت این گروه با «مصطفی رحماندوست است، تا پایان ماه جاری رونمایی می‌شوند.

وی با بیان اینکه در مراسم رونمایی مصطفی رحماندوست و برخی از نویسندگان این مجموعه کتاب‌ها حضور خواهند داشت، اضافه می‌کند: این کتاب‌ها در هفته‌های آتی از سوی مؤسسه نشر شهر منتشر خواهند شد.

سیمین پناهی‌فرد، نویسنده و یکی از متولیان چاپ کتاب‌های مؤسسه نشر شهر درباره چاپ و انتشار این دو مجموعه کتاب‌ها، می‌گوید: مجموعه 16 جلدی «کارگاه قصه و کودک» و مجموعه 10 جلدی «کارگاه شعر» در قالب آموزش مفاهیم شهروندی برای گروه سنی کودک منتشر می‌شود که اکنون این آثار مراحل صحافی را طی می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار