امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33328
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 138
«اکبر تحویلیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس به تولید 200 قسمت از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد اشاره کرد و توضیح داد: این ...

«اکبر تحویلیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس به تولید 200 قسمت از مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد اشاره کرد و توضیح داد: این مجموعه حاصل اعتماد به جوانان است و در سال‌هایی که از تولید این اثر اپیزودیک می‌گذرد بازیگران بسیاری به تلویزیون از طریق این برنامه معرفی شده‌اند.

وی با یادآوری اینکه فضای مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد هم راستا با ماه مبارک رمضان بود، توضیح داد: در ماه مبارک رمضان تلاش کردیم قصه‌ها صرفا در بستر این ماه روایت نشود و در عین حال روایت ها به زندگی روزمره مردم نزدیک بودند.

تهیه کننده مجموعه شاید در ادامه توضیح داد: به رغم اینکه این مجموعه همانند دیگر مجموعه های تلویزیونی تبلیغات گسترده ای نداشت اما مخاطبان از این اثر استقبال قابل توجهی داشتند.

به گفته تحویلیان، این مجموعه ظرفیت پخش هفتگی از شبکه‌های سیما را دارد و شاید اثرگذاری این مجموعه در پخش هرشب کمتر باشد.

وی ادامه داد: تولید چنین مجموعه ای که با اعتماد به جوانان به اینجا رسیده نیاز امروز جامعه است و در عین حال تلاش ما بر این بوده که مجموعه اپیزودیک در هر قسمت اتفاق جدیدی را برای مخاطب بیان کرده و از تکرار به دور باشد.

این تهیه کننده قصه را بنیان و اساس مجموعه شاید دانست و تاکید کرد که فیلمنامه اپیزودهای این مجموعه از سوی تیم نویسندگی با دقت و وسواس خاصی به رشته تحریر درآمد.

تحویلیان گفت: معتقدم این مجموعه 20 تا 30 سال دیگر با تنوع داستان می تواند ادامه یابد و مخاطبان نیز می توانند ایده های خود را درباره این مجموعه به تیم سازنده ارائه دهند.

وی افزود: تمام تلاش تیم تولید کننده شاید این بوده که هر مجموعه با کار قبلی فرق داشته و از کیفیت بیشتری برخوردار باشد.

این تهیه کننده تلویزیون اظهار امیدواری کرد که مجموعه شاید با داستان‌های جدید بتواند از این پس با تصمیم مدیران شبکه تهران بصورت هفتگی میهمان خانواده ها باشد.

مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 19 از شبکه تهران پخش شد.

این مجموعه اپیزودیک در هر بخش نمودی از بازخورد رفتار افراد در جامعه را در قالب داستان‌های متنوع به مخاطبان ارائه می‌کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها