امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33343
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 61
حمیدرضا مومنی از فعالان سیاسی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه رحمانی فضلی گزینه ...

حمیدرضا مومنی از فعالان سیاسی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه رحمانی فضلی گزینه مناسبی برای وزارت کشور است، افزود: رای بالای نمایندگان مردم به ویز پیشنهادی کشور در واقع رای به سوابق اجرایی و سیاسی درخشان دکتر رحمانی فضلی است.

معاون اسبق استانداری خراسان رضوی رحمانی فضلی را فردی مومن، متخصص و ولایتمدار دانست و اظهار داشت: رحمانی فضلی زمانی که در کسوت نمایندگی مجلس بود یا معاونت صدا و سیما و شورای عالی امنیت ملی و هم اکنون در دیوان محاسبات کشور، همواره حضوری موثر و مبتکرانه داشته است.

وی با اشاره به عملکرد موفق رحمانی فضلی در سالهای گذشته گفت: سالیان دراز بود گه گزارش تفریغ بودجه از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی همواره با تاخیری چند ساله همراه بود اما با حضور دکتر رحمانی فضلی در دیوان ، این گزارش ها به روز شد و نمایندگان بهتر توانسته اند از حقوق مردم دفاع کنند.

مومنی ابراز اطمینان کرد که با حضور رحمانی فضلی در وزارت کشور بسیاری از مشکلات فراروی این حوزه رنگ باخته و استانهای کشور در تعامل روانتر با مرکزیت نظام خدمات بیشتری را  به مردم منطق خود ارایه خواهند داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها