امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33357
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین نقوی نماینده ورامین در مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید حسین نقوی نماینده ورامین در مجلس در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: خواهش می‌کنم برخی از نمایندگان بیانات مقام معظم رهبری را تحریف نکنند، تحریف کردن فقط این نیست که صراحت لهجه تحریف شود بلکه در جهت منافع شخصی هم استفاده شود، تحریف است.

وی افزود: افرادی در قم از اقداماتی که انجام دادند توبه کردند یعنی به خطایشان اعتراف کردند، اعتراف کردند که خلاف نظر مقام معظم رهبری عمل کردند، بنابراین چرا اصرار داریم که اینگونه نبوده است؟ به ویژه اینکه ما نمایندگان مجلس مدعی بیانات رهبر انقلاب هستیم، ما که دیگران را محکوم می‌کنیم که خلاف نظرات رهبری عمل می‌کنند، ما که پیش‌خوانی و لب‌خوانی می‌کنیم، ما که نیت‌خوانی می‌کنیم، چطور در مقابل بیانات صریح معظم‌له راجع به محکومیت این حادثه تا این حد سینه چاک می‌کنیم و می‌خواهیم بگوییم این طور نبوده است، بهتر است این کارها را انجام ندهیم.

عضو کمیته بررسی کننده حوادث 22 بهمن قم در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: آقای رسایی می‌گوید چرا کمیسیون امنیت ملی به 4 مورد اشتباه دیگری که رهبر انقلاب اشاره کردند، رسیدگی نشده است. بنده به عنوان سخنگوی کمیسیون امنیت ملی اعلام می‌کنم که هیئت رئیسه مسئولیت بررسی آن حوادث را هم به ما بدهند تا ما دقیق بررسی کنیم، اتفاقات پشت این پرده‌ها باید مشخص شود.

وی با بیان اینکه باید روشن شود چه افرادی در این توطئه‌ها نقش دارند، گفت: باید فهمید چه کسانی آقای رئیس‌جمهور را تشویق کردند که در مجلس اینگونه صحبت کند، ما به مردم می‌گوییم که چه کسانی پشت پرده این مسائل بودند، به کمیسیون امنیت ملی مأموریت بررسی این حادثه داده شد، اگر قبل از آن هم مأموریتی داده شود، اعلام آمادگی کامل برای بررسی موضوع می‌کنیم.

نماینده ورامین در مجلس در ادامه سخنانش یادآور شد: ما نمایندگان مجلس با رؤسای آن نهادها و ارگان‌های ذکر شده در گزارش کمیسیون نشست‌هایی داشته‌ایم، ما اداره اطلاعات قم را متهم به نقص کار کرده‌ایم، وزیر اطلاعات و معاونانشان این موضوع را تأیید کردند، ما با بقیه نهادها هم نشست‌هایی داشته‌ایم.

نقوی در خاتمه گفت: به دنبال آن نباشیم که نتایج گزارش را منحرف کنیم، برای همه نکات ذکر شده در گزارش کمیسیون، استدلال، اسناد و مدارک داریم و راجع به آنها حاضریم صحبت کنیم.

در ادامه این جلسه نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس نیز در تذکر کوتاهی خطاب به لاریجانی گفت: دستور دهید کمیسیون امنیت ملی مجلس واقعه تجمع دانشجویان مقابل مجلس درباره دانشگاه آزاد را بررسی کنند چرا که آنان به مجلس توهین کردند تا مشخص شود چه کسانی خاطیان این موضوع بودند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها