امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3336
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 98
ولی وندایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مأموران انتظامی استان قزوین روز گذشته طرح پاکسازی نقاط آلوده را در شهرستان‌های استان ...

ولی وندایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مأموران انتظامی استان قزوین روز گذشته طرح پاکسازی نقاط آلوده را در شهرستان‌های استان به اجرا در آوردند.

وی اضافه کرد: در این طرح مأموران انتظامی شهرستان بویین زهرا 15 توزیع‌کننده و نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر و مقدار یک کیلو و 229 گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان البرز نیز در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده 27 نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر و 10 گرم تریاک کشف و ضبط کردند.

وندایی ادامه داد: در ادامه اجرای این طرح مأموران انتظامی شهرستان قزوین 9 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر را به همراه 16 گرم انواع مواد مخدر دستگیر کردند.

این مسئول عنوان کرد: در شهرستان‌های تاکستان و آبیک نیز با دستگیری شش قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر دو کیلو و 513 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در این طرح مجموعاً سه قاچاقچی، 9 خرده‌فروش و 45 نگهدارنده مواد مخدر در بازرسی از 14 منزل مسکونی در 15 نقطه آلوده دستگیر و سه کیلو و 768 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/2667/غ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها