امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33370
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «صائب عریقات» گفت که اداره موسوم به «شهرداری قدس» با همکاری وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «صائب عریقات» گفت که اداره موسوم به «شهرداری قدس» با همکاری وزارت اسکان اسرائیل بار دیگر بر پایبندی خود به تثبیت شهرک‌سازی از طریق به شکست کشاندن تلاش‌های مربوط به تحقق دو دولت، تاکید کرد به خصوص اینکه اسرائیل اخیرا احداث یک شهرک جدید در حی جبل‌المبکر واقع در جنوب قدس اشغالی را اعلام کرد.

وی افزود: برخی طرف‌ها در اسرائیل همچنان معتقد هستند که نتیجه نهایی مذاکرات نباید صلح باشد بلکه باید شهرک‌سازی بیشتر باشد.

عریقات از همه طرف‌هایی که برای ازسرگیری مذاکرات سازش فرامی‌خوانند، خواست تا اقدامات ضروری برای ممانعت از تصمیمات اسرائیل و شهرداری قدس اشغالی، انجام دهند.

وی ابراز امیدواری کرد که اسرائیل این مسئله را درک کند که فرار از مجازات در حال از بین رفتن است و به نفع اسرائیل است که به جای استمرار احداث شهرک‌ها و سیاست تبعیض نژادی، راه قانون، عدالت و صلح را در پیش بگیرد.

عریقات همچنین تاکید کرد که تداوم ساخت شهرک‌ها عدم جدیت اسرائیل در قبال اصل راه‌حل دو دولت را نشان می‌دهد و ما با طرف‌های مختلف جامعه جهانی تماس برقرار و تاکید خواهیم کرد کسانی که در تلاش‌های صلح کارشکنی می‌کنند، مسئول هستند و شهرک‌سازی‌ها نیز بهای سنگینی خواهد داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها