امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33384
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بخش شعر کودک و نوجوان محمد صارمی شهاب با آثاری به نام‌های «استجابت دعای لاله‌ها سلام»، «ما ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بخش شعر کودک و نوجوان محمد صارمی شهاب با آثاری به نام‌های «استجابت دعای لاله‌ها سلام»، «ما ولی سوالمان چیز دیگریست»، «کلاس خشت‌ها»، «جماران»، «آیین کبوترها» و «آفتاب نبض کوچه را گرفت»، مسعود طاهری عضد با اشعار «شکوه حضور»، «بهار رها»، «صدای آفتاب»، «ترانه شکوفه» و «امید»، سید علی شکراللهی با اثر «همکلاسی»، حسین شهریاری با شعر «بدون عنوان»، زهرا غلامی داودآبادی با اثر «حاضر» و زهرا رهنما با شعر «باغ مهربان» به مرحله نهایی راه یافتند.

لازم به ذکر است داوری این بخش از یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره را مصطفی رحمان دوست، مهری ماهوتی و کمال شفیعی بر عهده داشتند.

یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره، 26 و 27 مردادماه 92 در سنندج میزبان هنرمندان جوان شرکت کننده و چهره های شاخص ادبی از سراسر ایران خواهد بود و برگزیدگان نهایی طی مراسمی در آیین اختتامیه این جشنواره معرفی و تقدیر خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها