امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33398
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 54
محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مجلس باید در رأس امور بودن خود را در رأی اعتماد به وزرا نشان دهد، گفت: لابی‌هایی که اکنون در مجلس بین وزرای پیشنهادی و برخی نمایندگان شکل می‌گیرد گرچه وجه مثبتی برای شناسایی بیشتر وزرای پیشنهادی برای نمایندگان دارد اما موجب نگرانی مردم می‌شود.

وی با بیان اینکه مجلس قوه مستقل است و نمایندگان استقلال خود را باید حفظ کنند، افزود: نباید اجازه بدهیم این شائبه به وجود بیاید که نمایندگان معیارها، توانمندی‌ها و تعهد افراد را کنار گذاشتند و بنا به لابی‌های سیاسی به آنها رأی اعتماد می‌دهند.

سعیدی با بیان اینکه لابی‌های سیاسی فضای مجلس را در روزهای منتهی به جلسه رأی اعتماد سنگین کرده‌ است، گفت: مجلس باید تنها بر اساس قانون صلاحیت وزرای پیشنهادی را بررسی کند و اجازه زیر سؤال رفتن اقتدار خود را ندهد.

نماینده مردم تبریز با بیان اینکه برخی وزرای پیشنهادی، پیشنهادهایی به نمایندگان می‌دهد، تصریح کرد: کسانی که به دنبال لابی‌های سیاسی برای کسب رأی اعتماد از مجلس هستند صلاحیت لازم را برای حضور در وزارتخانه‌ها ندارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها