امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33399
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی در آیین افتتاحیه سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع ...

به گزارش گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی در آیین افتتاحیه سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی دفاع مقدس و سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس در سخنانی اظهار داشت: افتتاح این سازمانها گام های بلندی است که در مسیر فعالیت و توسعه بنیاد حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس برداشته شد.

وی با اشاره به منویات اخیر رهبر معظم انقلاب در تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی خاطر نشان کرد: معظم له استراتژی اندیشیدن و استحکام بخشیدن ساختارهای درونی قدرت جمهوری اسلامی و تولید شده از اسلام ناب و فرهنگ انقلاب بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را برای تمام مسئولین و آحاد ملت ایران اسلامی تبیین کردند.

سرلشکر فیروزآبادی با تاکید بر لزوم خود کفایی در عرصه تولیدات فرهنگی کشور گفت: استراتژی مورد اشاره رهبر معظم انقلاب برای همه مسئولین نظام اسلامی و آحاد ملت و به خصوص هنرمندان که تپش قلب مردم را در جامعه موزون می کند و نشاط را در جامعه پرورش می دهد یک استراتژی بزرگ و راهبردی است و همه باید این استراتژی بزرگ را سربرگ نامه هایشان قرار دهند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره با انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور بیان کرد: امروز رییس جمهوری پا به عرصه خدمت نهاده است که ما او را به عنوان یک عالم پرورش یافته به دست شهیدان مطهری و بهشتی شناخته ایم و او عاشق امام و مرید رهبری است.

وی با اشاره به نشست خبری روز گذشته رئیس جمهور تصریح کرد: آقای روحانی با حکمت، سیاست و صبر و با تجربه ای عمیق پیش می رود و انتخاب ایشان موجب امیدواری مسئولان و ملت ماست.

سرلشکر فیروزآبادی با اشاره به روند بررسی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس خاطر نشان کرد: مجلس جایگاهی مستقل و مرکز ثقل و تعادل نظام اسلامی است و نمایندگان مجلس در این لحظات حساس باید رسالت سنگین سید حسن مدرس را برای دولت حسن روحانی را بهره گیرند.

وی با بیان اینکه امروز نیازمند حضور دولتمردان بسیجی گونه مانند چمران، همت، حسین خرازی در امور اجرائی کشور هستیم، افزود: در برابر تهاجم استکبار جهانی که با تهدید، تنش و با سلاح تحریم با ملت بزرگ ایران اسلامی در حال جنگ است، باید دولتی در صحنه اجرائی کشور حضور پیدا کند که در مسیر بهره گیری از منویات رهبری و توجه به نگاه ملی و تکیه به ملت شریف ایران اسلامی گام بردارد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر لزوم کمک به دولت جدید اظهار داشت: نیروهای مسلح ایران اسلامی تمام قد و به پهنای سینه دریادلان جبهه های نبرد در خدمت دولت است.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به نیروهای مسلح پس از پایان جنگ تحمیلی برای کمک به دولت ها در آبادانی کشور تصریح کرد: تمام خدمات نیروهای مسلح در این راستا باید از طریق دولت هدایت شود.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه نیروهای مسلح برای درآمدزائی و تولید اقتصادی و مقابله با فعالیت شرکت ها و پیمانکاران داخلی به صحنه نیامده است، گفت: نیروهای مسلح کشور تمام امکانات در اختیار خود را که بسیار قدرتمند است به دولت عرضه می کند تا در پروژه هایی که پیمانکاران داخلی حضور ندارند، کارهای بر زمین مانده را به سرعت انجام دهند.

وی افزود: هرگاه که دولت نیازی به ارائه این خدمات از سوی نیروهای مسلح نداشته باشد این امکانات در پیشبرد اهداف درونی نیروهای مسلح بکار گرفته خواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به آیات قرآنی در خصوص صبر و تقوا اظهار داشت: حرف ما با ملت شریف ایران اسلامی در ایستادگی و صبر بر اساس موازین ایمانی در برابر دشمنان انقلاب اسلامی برای پیشرفت و توسعه کشور است.

سرلشکر حسن فیروزآبادی همچنین در حاشیه این مراسم با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به اینکه برخی از حضور ژنرال ها در عرصه اقتصادی سخن می‌گویند، با بیان این که اولا هیچ ژنرالی در اقتصاد حضور ندارد، گفت: البته این واقعیت دارد که نیروهای مسلح در اقتصاد به دولت کمک می کنند که این هم با تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و دعوت ایشان پس از جنگ ضرورتی انکارناپذیر بود که صورت گرفته است پس نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اقتصاد به عنوان بازو و کمک دولت فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه پس از جنگ اقتصاد کشور دچار بحران بود و برای سازندگی از نیروهای مسلح دعوت به همکاری شد، افزود: نیروهای مسلح تمامی امکانات خود را که در دوران دفاع مقدس استفاده کرده بود به میدان سازندگی آورد و از آنها برای توسعه و آبادانی کشور استفاده کرد. بنابر این نیروهای مسلح هیچ طرح اقتصادی را در کشور بدون دعوت و شرکت در مزایده آغاز نکرده اند و تنها در پروژه های اقتصادی که داوطلبی نبوده، وارد شدند و پروژه های عمرانی هم که مورد توجه شرکت های اقتصادی نیست را هم در دست می گیرند.

سردار فیروزآبادی با بیان این که رییس ستاد کل نیروهای مسلح با یاد آوری این نکته که با کمک نیروهای مسلح سدسازی و کارخانه های خوابیده پس از جنگ مجدد احیاء شدند، بیان داشت: امروز ما مهاجم برای گرفتن کارنیستیم بلکه با تمام توان ایستادیم که اگر دولت نیاز داشت و یا کسی در مزایده ای شرکت نکرد، نیروهای مسلح آماده اند آن را انجام دهند مانند پروژه هایی که در مناطق محروم یا مرزی انجام می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها