امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33404
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز چهارشنبه پارلمان با تاکید بر اینکه حفظ شان مجلس و دفاع از نمایندگان یکی از وظایف هیئت رئیسه است اظهار داشت: در این ایام نمایندگان مجلس در حال بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت هستند و البته وزرا نیز ضمن ارائه برنامه‌های خود دیدگاه‌هایشان را بیان می‌کنند.

وی با اشاره به مطلب منتشر شده در روزنامه بهار تحت عنوان «مخالفان زنگنه چه کسانی هستند» گفت: این روزنامه در این مصاحبه به افرادی همچون بذر‌پاش، میرکاظمی و من توهین کرده است؛ البته شاهدیم که این مصاحبه در بسیاری از رسانه‌های جریان اصلاحات منتشر شده است.

طلا همچنین گفت: البته در مصاحبه این روزنامه اظهارات من و آقایان بذرپاش و میرکاظمی مطرح نشده و تنها این روزنامه به گمانه‌زنی‌های خود پرداخته است.

وی اقدام روزنامه بهار را توهین به نمایندگان دانست و افزود: البته در مطلب این روزنامه آمده است که نمایندگان مخالف زنگنه (وزیر پیشنهادی وقت) به دنبال همکاری و جبران شکست‌های انتخاباتی هستند و سوءاستفاده از واژه فتنه را دنبال می‌کنند به همین دلیل ما نمایندگان این حق را برای خود قائلیم که بر اساس ماده 929 قانون مجازات اسلامی به اتهام نشر اکاذیب از روزنامه بهار شکایت کنیم، البته هیئت رئیسه هم باید از جایگاه نمایندگان حمایت کند.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر طلا اظهار داشت: رسانه‌ها باید توجه داشته باشند که بی‌جهت به افراد و نمایندگان اتهام وارد نکنند؛ به طور حتم نمایندگان در اظهار‌نظر‌های خود آزاد بوده و این روزنامه باید رعایت کند تا فضا تلخ نشود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها