امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33415
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا جهانگیری‌فر با اعلام این خبر گفت :همزمان با برگزاری مراسم نمازعید فطر دستورالعمل اجرایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رضا جهانگیری‌فر با اعلام این خبر گفت :همزمان با برگزاری مراسم نمازعید فطر دستورالعمل اجرایی طرح فوریتی خدمات اجتماعی با هدف کلی شناسایی، ساماندهی آسیب دیدگان و مددجویان جامعه هدف به عوامل گشتی ابلاغ شد .

وی تصریح کرد : در این دستور العمل 3محور حفظ کرامت انسانی، مدیریت بحران در مواجه با آسیب دیدگان و همچنین مباحث حقوقی و قضایی همچنان به قوت خود باقی است.

جهانگیری‌فر با اشاره به این مهم که از ساعت 7صبح روز عید فطر تا ظهر روز عید این طرح در اماکن شناسایی شده اجرایی می شود تصریح کرد: با توجه به این موضوع که قراراست مراسم نماز عید سعید فطر در دانشگاه تهران برگزار شود  نیروهای ما در تقاطع خیابان انقلاب و جمالزاده، تقاطع خیابان فاطمی با جمالزاده، میدان ولیعصر، چهارراه ولیعصر و سه راه جمهوری مستقر خواهند شد.

معاون خدمات اجتماعی سازمان رفاه ادامه داد: قرار است 6واحد گشتی ( 3گشت از پهنه شرق و 3گشت از پهنه غرب) در این طرح ما را همراهی کنند که 5گشت مستقر در این محور ها هستند و یک واحد گشتی دیگر هم مسئولیت انتقال موارد جمع اوری شده را دارد.

وی اضافه کرد: 2تیم نظارتی و 4ناظر به همراه 1نفر سر تیم نظارت و 1نفر مسئول مدیرت پیام هم  برای  اجرای بهتر این طرح ما را همراهی می کنند.

جهانگیری‌فر یادآور شد: هدف از اجرای این طرح فوریتی ،ناامن سازی فضا برای جامعه هدف ما بویژه متکدیان است تا نمازگزاران با اطمینان خاطر در مراسم نماز عید فطر حضور یابند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها