امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33419
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد تقی طالبیان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور گفت: بیش از 350 دستگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد تقی طالبیان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور گفت: بیش از 350 دستگاه آمبولانس، 20دستگاه اتوبوس آمبولانس، 20دستگاه موتور آمبولانس به همراه بیش از هزار نفر از پزشکان، پرستاران و تکنسین های اورژانس 115 همراه با تجهیزات و امکانات پزشکی مورد نیاز در محل برگزاری نماز عید فطر تا پایان مراسم مستقر بوده و در صورت نیاز خدمات پزشکی و امدادی رایگان را در طول زمان راهپیمایی به مردم ارائه می دهند.

وی افزود: در روز عید فطر 797 پایگاه شهری اورژانس 115 در سراسر کشور در آماده‌باش کامل هستند.

طالبیان در ادامه گفت: مرکز اورژانس تهران به عنوان مسئول کمیته بهداشت و درمان در مراسم عید فطر از طرف ستاد اجرایی نماز جمعه در برگزاری این مراسم، مسئولیت امدادی درمانی شرکت کنندگان در مراسم نماز عید سعید فطر را عهده دار است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور گفت: در این طرح تعداد 90 دستگاه آمبولانس، 5 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 10 دستگاه موتورلانس و 5 دستگاه خودروی فرماندهی و حدود 300 نفر پرسنل انسانی با همکاری (آمبولانسهای هلال احمر، شهر سالم و ارتش) شرکت دارند.

طالبیان از شروع استقرارها در حدود ساعت 1 بامداد خبر داد و گفت: این طرح و استقرارها تا پایان مراسم نماز عید سعید فطر در دانشگاه تهران ادامه دارد.

وی افزود: مردم علاوه بر مراجعه حضوری به واحدهای مستقر می‌توانند با شماره 115 تماس بگیرند و از خدمات پزشکی رایگان بهره مند شوند.
 انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها