امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3342
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 114
کاظم حقی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان ایجرود در راستای مبارزه با کالای قاچاق اقدامات مختلفی را در ...

کاظم حقی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان ایجرود در راستای مبارزه با کالای قاچاق اقدامات مختلفی را در طول سال انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا ماموران انتظامی شهرستان ایجرود روز گذشته به شش دستگاه خودروی سواری مشکوک و به راننده این خودروها دستور ایست دادند.

ماموران انتظامی شهرستان ایجرود تصریح کرد: پس از انجام ایست و بازرسی از خودروهای مذکور انواع لوازم قاچاق شامل 758 توپ البسه کف شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین از این خودروها 2 هزار و 154 فقره انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، 96 جفت کفش، 178 عدد ظروف آشپزخانه و 75 عدد کیف بود کشف شد.

حقی با بیان اینکه پرونده مربوط به متخلفان تشکیل شده است، اضافه کرد: ادامه این پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توقیف خودروی دیگری که اقدام به قاچاق لوازم آرایشی کرده بود اشاره کرد و گفت: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان ایجرود پس از متوقف کردن دو خودروی سمند و پژو 206، موفق به کشف 875 عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، 3 هزار و 720 ثوب البسه و 91 دستگاه الکتریکی شدند.
انتهای پیام/73005/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها