امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33425
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل، دادگاه بیت‌المقدس روز چهارشنبه «مردخای الون» خاخام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل، دادگاه بیت‌المقدس روز چهارشنبه «مردخای الون» خاخام مشهور اسرائیلی را که به سوءرفتار جنسی متهم است، گناهکار اعلام کرد.

این دادگاه اعلام کرده است که الون در سال 2005 دو مرتبه به یک پسر خردسال تعرض کرده است. الون یکی از برجسته‌ترین خاخام‌های صهیونیست به شمار می‌آید. وی تا پیش از این حکم به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها برای رهبری جمعیت صهیونیست‌های مذهبی در اسرائیل به شمار می‌آمد.

منبعی نزدیک به خانواده الون به رادیو اسرائیل گفته است که وی به احتمال زیاد به رأی دادگاه اعتراض می‌کند. قرار است میزان محکومیت الون در ماه اکتبر اعلام شود.

این خاخام اسرائیل علاوه بر این به دو مورد «تجاوز جنسی» و «سواستفاده جنسی» هم متهم بود که دادگاه وی را تبرئه کرد. با این حال گروه مذهبی‌ای که اولین بار پرده از فعالیت‌های غیراخلاقی الون برداشت، بر ارتکاب این تخلفات توسط الون تاکید کرده است.

رسوایی جنسی در میان خاخام‌های صهیونیست موضوع تازه‌ای نیست و تعداد زیادی از آن‌ها در چند سال گذشته با پرونده‌های متعدد تخلفات اخلاقی و جنسی مواجه شده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها