امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33436
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری آئین‌نامه‌ای نسبت به حضور تعداد زیادی از نمایندگان ادوار و یا برخی افراد که خودشان را همراه وزرای پیشنهادی معرفی می‌کنند در راهروهای مجلس انتقاد کرد و اظهار داشت: موادی از آئین‌نامه‌ داخلی بر موضوع نظم مجلس تاکید دارد که باید هیئت رئیسه آن را مدیریت کند.

وی افزود:‌به نظر می‌رسد در موضوع اداره جلسات مباحث مربوط به هیئت وزیران باید چند نکته تذکر داده شود، بسیاری از همراهانی که به نام وزرای پیشنهادی به مجلس می‌آیند، ربطی به وزرا ندارند، بسیاری از این افراد در رابطه با شأن نمایندگی، شان ارتباط وزیر پیشنهادی با نمایندگان مجلس،‌ رفتارهایی دارند که برای سه روز آینده و هفته آتی حتما باید این مسئله پیگیری و مدیریت شود.

نماینده لاهیجان در مجلس تاکید کرد: به نظر می‌رسد برخی از این افراد به نوعی برای خودشان دلالی شغلی انجام می‌دهند و ما را از این جهت زمینه اهدافشان قرار داده‌اند، لذا هیئت رئیسه مجلس باید دستور دهد که هم نمایندگان کسی را وارد محوطه مجلس نکند و هم همراهان وزرای پیشنهادی محدود شوند به افرادی که واقعا خود وزرای پیشنهادی صلاح می‌داند.

وی با بیان اینکه ده‌ها نفر در راهروهای مجلس تردد می‌کنند که ارتباطات ما را تحت تأثیر قرار داند، گفت:‌برای حفظ شأن مجلس و نمایندگان ملت، هیئت رئیسه این موضوع را مدیریت کند.

در ادامه ابوترابی فرد در پاسخ به ندیمی گفت: تذکر شما صحیح بود هر چند مربوط به دستور جلسه نبود، این مسئله در هیئت رئیسه مطرح می‌شود و به نحو صحیحی تدبیر شود تا در روزهای آینده در خدمت وزرای پیشنهادی باشیم و از حواشی پرهیز شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها