امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3345
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 202
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج علی احمدی‌تبار پیش از ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: این محموله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج علی احمدی‌تبار پیش از ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: این محموله شامل 450 طاقه پارچه نفیس است که با تلاش شبانه روزی بیش از دو ماه مأموران آگاهی استان کشف و ضبط شده است.

به گفته وی، این محموله قاچاق که در یک کامیون جاسازی شده بود در محور سنندج ـ کامیاران کشف و ضبط شده و دو نفر نیز در این راستا دستگیر شده اند.

رئیس پلیس آگاهی کردستان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا یکی از مهم‌ترین رسالت‌های ماست، بیان کرد: ماموران آگاهی انتظامی استان با اشرافیت کامل بر حوزه مأموریتی خود مانع از اخلال ورود کالاهای قاچاق و ضربه به اقتصاد کشور و استان می‌شوند.

احمدی‌تبار همچنین از کشف یک محموله قاچاق به ارزش 39 میلیارد ریال طی هفته گذشته در این استان خبر داد و گفت: این محموله شامل یک‌میلیون و 100 هزار نخ سیگار و 356 طاقه پارچه بوده است.

وی تصریح کرد: این محوله توسط سه دستگاه وانت نیسان وارد استان کردستان شده بود که خوشبختانه با اقدامات به موقع مامورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان محوله کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی کردستان همچنین از تشکیل 750 پرونده برای متهمین از ابتدای سال‌جاری تا کنون توسط پلیس آگاهی خبر داد و گفت: سه باند قاچاق متلاشی شده و 420 قاچاقچی نیز دستگیر شده‌اند.

وی در پایان با بیان اینکه ضربه‌زدن به اقتصاد کشور مهم‌ترین هدف قاچاق‌چیان از ورود اجناس قاچاق به داخل کشور است، گفت: مقابله با ورود هرنوع جنس قاچاق به صورت ویژه در دستور پلیس ناجا قرار گرفته و در این راستا انجام وظیفه می‌کند.
انتهای پیام/79002/غ20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار