امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3346
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 134
رزیتا ناصرالمعمار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه کد اخلاق جهانگردی در همدان خبر داد و افزود: در راستای ...

رزیتا ناصرالمعمار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه کد اخلاق جهانگردی در همدان خبر داد و افزود: در راستای آموزش‌های راهکارهای جهانگردی در حوزه گردشگری اقدام به برگزاری این کارگاه شده است.

وی تصریح کرد: این کارگاه 13 اردیبهشت ماه در محل مرکز آموزش علمی ـ کاربردی میراث فرهنگی و با همکاری انجمن صنفی راهنمایان گردشگری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری همدان برگزار می شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان یادآور شد: با توجه به اینکه اخلاق جهانگردی یکی از مهمترین مسائلی است که در توسعه گردشگری و تعاملات این حوزه نقش‌آفرین است، این سازمان اقدام به برگزاری این کارگاه کرده است.

وی در خصوص اساتید این کارگاه نیز یادآور شد: مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان مدرس این کارگاه در نظر گرفته شده تا متدهایی را در زمینه گردشگری به راهنمایان گردشگری به شرکت‌کنندگان آموزش دهد.

ناصرالمعمار اضافه کرد: در این کارگاه آموزشی پیش بینی می‌شود 50 نفر راهنمایان گردشگری در حوزه جهانگردی و گردشگری شرکت و از آموزش‌های آن بهره‌مند شوند.

وی در پایان یکی از راهکارهای توسعه گردشگری را توجه همه‌جانبه به این صنعت عنوان کرد و افزود: آموزش سرلوحه رشد و توسعه هر امری است که در حوزه گردشگری و جهانگردی نیز با برگزاری چنین کارگاه‌های آموزشی می‌توان گام‌های مثبتی برداشت.
انتهای پیام/89003/ی20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها