امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33489
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرحله نهایی ششمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در تیرماه سال جاری ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرحله نهایی ششمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در تیرماه سال جاری با حضور پنج نفر از راه‌یافتگان به این مرحله برگزار شد که با احراز 10 سال سابقه تدریس افراد در امر حفظ، «مجتبی بیابان‌پور» از استان اصفهان و «معصومه آگاهی» از استان تهران موفق به قبولی در مرحله چهارم ششمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم شدند.
خانم آگاهی همچنین در مسابقات سراسری مفاهیم قرآن سال 1391 که در استان مازنداران برگزار شد توانست رتبه نخست را به خود اختصاص دهد. 

در هر دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در چهار مرحله برگزار می‌شود و افرادی که حد نصاب نمره را کسب کنند به مرحله بعدی راه خواهند یافت.
با توجه به اینکه در این دوره از آزمون از هریک از استان‌های تهران و اصفهان 3 نفر به مرحله نهایی راه یافتند انتظار می‌رفت که به همین تعداد به اساتید حفظ این دو استان افزوده شود اما در نهایت از هر استان یک نفر توانست اسن عنوان را کسب کند.
پیش از این آقایان «شهریار پرهیزگار»، «سیدمحمدمهدی طباطبایی»، «سیدمهدی فاطمیان»، «محمدمهدی بحرالعلوم» و «هاشم سلطانی‌نژاد» توانسته‌اند عنوان رسمی و قانونی «استاد حفظ» قرآن کریم را در جمهوری اسلامی ایران به خود اختصاص دهند.
این درجه از مزایای درجه علمی دکترا بهره من است.

 انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها