امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33490
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون آفرینش و اجرای فرهنگسرای رازی از اجرای برنامه‌های تفریحی ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاون آفرینش و اجرای فرهنگسرای رازی از اجرای برنامه‌های تفریحی ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان در جنوب پایتخت خبر داد.
یوسف صادقی درخصوص چگونگی و زمان اجرای این برنامه‌ها  گفت: در نظر داریم به منظور آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی فرهنگ سرای رازی برنامه‌هایی را در قالب مسابقات ورزشی ویژه کودکان و نوجوانان برگزار کنیم.
صادقی افزود: یک تجربه نو همراه با اسکواش عنوان برنامه‌ای است که دوشنبه 21 مردادماه از ساعت 17تا19 و به منظور آشنایی نوجوانان وجوانان با ورزش اسکواش در سالن اسکواش ورزشگاه شهید حیدرنیا برگزار خواهد شد. ضمن اینکه حرکت با وسیله نقلیه عمومی از مبداء( فرهنگ سرای رازی) صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد: همچنین مسابقه سه چرخه سواری ویژه کودکان زیر 8 سال روز پنجشنبه 31 مرداد ماه از ساعت 17 تا 19 ضمن ثبت نام والدین این عزیزان از هم اکنون تا روز مسابقه صورت برگزار خواهد شد .
شهروندان علاقه مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی خیابان کارگر جنوبی، میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان شهید مرادی، فرهنگ سرای رازی مراجعه و یا با تلفن 55409549 تماس گرفته یا از سایتrazi.farhangsara.ir بازدید کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها