امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33496
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۰
تعداد بازدید: 90
محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار ...

محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: اعضای کمیسیون بهداشت مجلس تاکنون چند جلسه با آقای هاشمی وزیر پیشنهادی بهداشت برگزار کرده‌اند.

وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون امروز هم جلسه‌ای با وزیر پیشنهادی بهداشت داشتند، افزود: در جلساتی که با آقای هاشمی داشتیم برنامه‌های وی برای تصدی وزارت بهداشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گفته قربانی، در این جلسات اعضای کمیسیون نیز پیشنهادات و برنامه‌های خود را به هاشمی ارائه دادند و سؤالاتی را در خصوص برنامه‌های وی برای اداره وزارت بهداشت از هاشمی مطرح کردند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی‌ها و ارزیابی‌هایی که کمیسیون بهداشت نسبت به برنامه‌های آقای هاشمی انجام داد در کل اعضای کمیسیون نظرشان نسبت به وی مثبت است و احتمالاً در زمان رأی‌گیری در صحن علنی مجلس با نظر اعضای کمیسیون بهداشت به عنوان کمیسیون تخصصی مورد توجه نمایندگان قرار گیرد.

قربانی اضافه کرد: قرار است یک جلسه تخصصی دیگر نیز میان اعضای کمیسیون و وزیر پیشنهادی بهداشت برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها