امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33500
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۱
تعداد بازدید: 117
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با صدور ...

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.
در ابتدای پیام این نماینده مجلس آمده است: روز خبرنگار برخاسته از سالروز شهادت خبرنگار فداکاری است که تا آخرین لحظه در سنگر دفاع از عزت و شرف خبرنگاری شجاعانه ایستادگی کرد و سرانجام خون مطهرش در حین اداء تکلیف در راه آرمانی بلند غریبانه بر زمین ریخته شد. از آن تاریخ تاکنون این روز که نماد تجلیل سرافرازانه از حرفه خبرنگاری است به نام روز خبرنگار گرامی داشته می‌شود. در این روز اصحاب رسانه با آرمان‌های بلند‌ انقلاب اسلامی پیمان می‌بندند که پاسدار خون شهیدانی باشند که شجاعانه در سنگر خبرنگاری از رسالت قلم دفاع نمودند.
این پیام می‌افزاید: از آن تاریخ تاکنون ملت بزرگ ایران همگام با اصحاب رسانه هر سال یاد و خاطره همیشه جاوید این عزیزان را گرامی دارد. در شرایطی که غول رسانه‌ای استکبار و صهیونیسم جهانی درصدد است که فضای جامعه جهانی را علیه انقلاب اسلامی مسموم نماید و مانع از آن شود که صدای حق‌طلبانه ملت رشید ایران به گوش ملت‌های آزاده جهان برسد؛ رسالت اصحاب رسانه و توان تبلیغاتی کشور ایجاب می‌نماید به تکلیف الهی خویش بیش از پیش عمل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار