امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3351
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 279
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علی حیرانی ظهر امروز با اشاره به انهدام باند سارقان داخل خودرو و اعتراف به 12 فقره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علی حیرانی ظهر امروز با اشاره به انهدام باند سارقان داخل خودرو و اعتراف به 12 فقره سرقت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در یکی از مناطق شهر قوچان موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات ویِژه پلیس، ماموران کلانتری 11 با سارقی حرفه‌ای که قصد شکستن شیشه یک خودرو را داشت برخورد کرده و پس از اطمینان وی را دستگیر کردند.

حیرانی با بیان اینکه در بازجویی‌های به عمل آمده متهم به 12 فقره سرقت اعتراف کرد، یادآور شد: پس از انتقال متهم به پلیس آگاهی در بازجویی‌های به عمل آمده به 12 فقره سرقت در داخل خودرو با همدستی یک سارق و مالخر اعتراف کرد.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری در دو عملیات مجزا همدستان متهم را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی قوچان خاطرنشان کرد: بی‌احتیاطی و غفلت مالباختگان زمینه‌ساز سرقت‌هایی از این دسته بشمار می‌رود و باید با به کارگیری روش‌های امنیتی از این‌گونه سرقت‌ها پیشگیری کرد.

حیرانی گفت: شهروندان باید هنگام ترک خودرو اقدامات احتیاطی و بازدارنده از جمله خودداری از گذاشتن اشیای قیمتی، اسناد و مدارک مهم داخل خودرو، بالا بردن شیشه اتومبیل و بستن درب‌ها، توقف در پارکینگ‌های عمومی و دیگر نکات را جدی بگیرند.

انتهای پیام/70023/صا20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها