امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33514
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رویکردهای وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای وزارت علوم در نشست مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رویکردهای وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای وزارت علوم در نشست مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با جعفر میلی منفرد تبیین شد.

میلی منفرد با بیان اینکه توسعه علمی شرط توسعه پایدار کشور است، گفت: در حال حاضر باید به بحث توسعه توجه کرد. تعداد دانشجویان افزایش یافته بنابراین باید کیفیت نیز افزایش یابد.

وی با تاکید بر لزوم رشد توسعه علمی در دانشگاه‌ها تصریح کرد: مولفه دین و حاکمیت ارزش‌ها بر فضای پرنشاط دانشگاهها لازمه توسعه علمی کشور است.

وزیر پیشنهادی علوم با بیان اینکه من به خط مشی اعتدال اعتقاد دارم، گفت: در بحث فعالیت‌های دانشجویی باید در پی ایجاد نشاط در محیط‌های دانشجویی و تعامل مثبت در جهت‌گیری‌های دانشگاه‌ها باشیم.

میلی‌منفرد با تاکید بر لزوم توسعه معنویت و حفظ نهادهای دینی در دانشگاه‌‌ها گفت: در دوره وزارت من بحث کرسی‌های آزاداندیشی به طور جدی دنبال می‌شود. زیرا این امر موجب کاهش التهاب‌های کاذب سیاسی در سطح دانشگاه‌هاست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها