امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33517
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا صادق در حاشیه مراسم تغییر مدیریت مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا صادق در حاشیه مراسم تغییر مدیریت مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران در جمع خبرنگاران تأکید کرد: دولت یازدهم مصمم است شرایطی فراهم کند که رسانه‌ها در دستیابی به اخبار درست و اطلاع‌رسانی دقیق موفق عمل کنند.

وی افزود: مؤسسه ایران با گستره‌ و زیرمجموعه‌های آن که سابقه 20 ساله دارند، مجموعه‌ای بزرگ در عرصه رسانه به حساب می‌آید.

صادق ابراز امیدواری کرد: با تغییری که در مدیریت مؤسسه ایران محقق شد این مجموعه در راستای تحقق گفتمان اعتدال که توسط آقای روحانی مطرح شد و مورد اقبال مردم قرار گرفت، موثر باشد.

مشاور حجت‌الاسلام روحانی در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره انتخاب معاونان رئیس‌جمهور اظهار داشت: آقای روحانی مشغول بررسی انتخاب همکاران خود در معاونت‌هاست و ان‌شاء‌الله به محض انتخاب، آنها را معرفی خواهد کرد.

صادق با تقدیر از عملکرد رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی اخبار مربوط به دولت یازدهم، در عین حال از آنها خواست که اخبار مربوط به انتصابات در ریاست جمهوری را از طریق دفتر رئیس‌جمهور دریافت کنند تا منطبق با واقعیت‌ها باشد.

وی همچنین در خصوص تعامل با رسانه‌ها در دولت یازدهم که حجت‌الاسلام روحانی آن را دولت پاسخگو معرفی کرد، اظهار داشت: ان‌شاء‌الله تدابیری در دست انجام است تا برای دولت، سخنگو تعیین شود و نتیجه آن به اطلاع همگان می‌رسد.

مشاور حجت‌الاسلام روحانی در خصوص تعامل مجلس با دولت برای رأی اعتماد به وزرای آینده نیز اظهار داشت: فضای تعامل بین مجلس و دولت خوب است که امیدواریم این فضا تداوم یابد.

صادق افزود: امیدواریم نمایندگان مجلس در جهت رأی ملت شرایطی را هموار کنند که دولت یازدهم هر چه سریعتر مستقر شود و کارها به خوبی پیش رود.

وی در همین راستا به اقدام بی‌سابقه رئیس‌جمهور در معرفی اعضای کابینه‌اش همزمان با برگزاری مراسم تحلیف اشاره کرد و گفت: با توجه به اهتمام مجلس در همکاری با دولت و با حسن ظن نسبت به تشکیل سریع‌تر دولت یازدهم خوش‌بین هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار