امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33522
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه آلمانی «اشپیگل»، طوفان شدید عصر روز گذشته در سراسر آلمان  باعث ترافیک ریلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه آلمانی «اشپیگل»، طوفان شدید عصر روز گذشته در سراسر آلمان  باعث ترافیک ریلی شدید در این کشور شد. این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود  بحران‌های دیگری در راستای موج جدیدی از هوای طوفانی، به وقوع بپیوندد.
در چند هفته گذشته هوا در آلمان گرمتر از میزانی بود که انتظار می‌رفت. از این رو غیرطبیعی نیست که طوفان در روزهای گذشته نیز خسارتی دور از انتظار بر جای گذاشته باشد.


 
 

 
 

 
 

 
 


 در ادامه طوفان شدید روز یکشنبه  که ترافیک شدید در جنوب آلمان را به دنبال داشت، شب گذشته نیز این طوفان ادامه داشت. رعد و برق‌های شدید  به دنبال وزش باد شدید بخش های شرقی و جنوبی این کشور را درنوردید و با از ریشه درآوردن درختان حمل‌ونقل ریلی در بخش هایی از این کشور را مختل کرد.


 
 به ویژه در فرانکفورت بسیاری از خطوط حمل‌و نقلی در مسیرهای طولانی در مسیر مونیخ و برلین مختل شدند. همچنین خط ریلی بین برلین و هامبورگ نیز به دلیل شکستن چندین درخت، به مدت چندین ساعت بسته شد.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها