امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33524
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی روز چهارشنبه بار دیگر به اظهارنظر در مورد برنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی روز چهارشنبه بار دیگر به اظهارنظر در مورد برنامه هسته‌ای ایران پرداخت و گفت فشار و تهدید نظامی علیه ایران باید ادامه پیدا کند.

نتانیاهو در چند وقت اخیر بعد از روی کار آمدن دولت جدید در ایران، حملات لفظی خود علیه برنامه هسته‌ای و شخص «حسن روحانی» را افزایش داده است. وی تلاش می‌کند فضای مثبت بین‌المللی ناشی از روی کار آمدن دولتی با شعار اعتدال در ایران را از بین ببرد.

وی در صحبت‌های امروز خود گفت: ایران 7 هزار سانتریفیوژ فعال دارد. 1000 مورد از آن‌ها جزو جدیدترین نسل‌های سانتریفیوژ هستند.

نتانیاهو که چندی قبل آقای روحانی را «گرگی در لباس میش» توصیف کرده بود، بار دیگر گفت: رئیس‌جمهور ایران تلاش می‌کند چهره‌ای جدید به غرب نشان دهد، اما در عین حال برنامه هسته‌ای ایران را به پیش ببرد.

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی «فشار مستقیم» و «تهدید نظامی» را تنها عواملی دانسته که می‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را متوقف کند.

وی افزود تنها در سال 2003 بود که ایران برنامه هسته‌ای خود را تعلیق کرد، و بعد از آن زمانی که تهدیدات رفع شد، این کشور بار دیگر برنامه هسته‌ای خود را از سر گرفت.

نتانیاهو روز گذشته بعد از اظهارات «حسن روحانی» در کنفرانس مطبوعاتی هم ادامه فشارها بر ایران را خواستار شده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها