امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33547
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 55
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، اردشیر شیخ آزادی عصر امروز در کارگروه سلامت استان لرستان از راه‌اندازی کمیته ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، اردشیر شیخ آزادی عصر امروز در کارگروه سلامت استان لرستان از راه‌اندازی کمیته سلامت روانی و اجتماعی و اعتیاد در این استان خبر داد و گفت: راه‌اندازی این کمیته در راستای ارتقا سلامت روانی جامعه است و سند راه‌اندازی این کمیته به دانشگاه علوم پزشکی استان نیز ابلاغ شده است.

وی افزود: براساس سند ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمیته سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان اذعان داشت: در حال حاضر حدود 14 درصد از بیماری‌ها در جامعه مربوط به بیماری‌های اختلالات روانی است.

شیخ آزادی یادآور شد: در برنامه پنجم توسعه انسان به عنوان محور توسعه پایدار سلامت روانی جامعه معرفی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان بیان داشت: در کمیته سلامت روانی و اجتماعی استان دستگاه‌های مختلفی از جمله معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری لرستان، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، روسای شبکه‌های بهداشت و درمان، نمایندگان فرمانداران، شهرداری‌ها، نمایندگان بیمه‌ها و ... عضو هستند.

در این جلسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گزارشی ارائه دادند.
انتهای پیام/2304/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها