امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33549
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 210
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان سمنان، مسئولان سپاه و آموزش و پرورش استان سمنان، از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی سپاه استان سمنان، مسئولان سپاه و آموزش و پرورش استان سمنان، از طرح مرمت و زیباسازی مدارس شاهرود بازدید کردند.

در این دیدار، فرمانده سپاه استان سمنان برای تقدیر از فعالیت‏های دانش‏آموزان در مرمت و زیباسازی در ماه مبارک رمضان، به دانش‏آموزان هدایایی اهدا کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان نیز با رضایت از این طرح، بر اجرای درست آن با نظارت استادکار تاکید کرد.

محمد بنائیان‎سفید افزود: می‏خواهیم هم دانش‏آموزان کار یاد بگیرند و هم محیط‏های آموزشی مرمت و زیباسازی شوند و این نیاز به حضور استادکار ماهر و با تجربه دارد.

گفتنی است؛ مرمت و زیباسازی مدارس در قالب طرح هجرت 3 بسیج دانش‏آموزی با همکاری آموزش و پرورش و بسیج سازندگی هر سال تابستان با حضور دانش‏آموزان برگزار می‏شود و مورد استقبال قرار می‏گیرد.

بر اساس این گزارش، در این بازدید که فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) سپاه استان سمنان، مسئول بسیج سازندگی و بسیج دانش‏آموزی سپاه استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرمانده سپاه شاهرود و مدیر آموزش و پرورش شاهرود حضور داشتند، مسئولان با حضور در مدرسه مبارزان شاهرود و مدرسه شهدای روستای میقان از نزدیک با عملکرد دانش‏آموزان در مرمت و زیباسازی مدارس آشنا شدند.
انتهای پیام/74004/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها