امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3355
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مریم فراهانی در نشست خبری که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در وزارت بهداشت برگزار شد افزود: وام‌های دانشجویی در سال ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مریم فراهانی در نشست خبری که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در وزارت بهداشت برگزار شد افزود: وام‌های دانشجویی در سال جدید با توجه به اینکه اعتبارات سال 92 هنوز مصوب نشده هیچگونه افزایش بودجه نداشته است و برنامه جدیدی در این زمینه نداریم.

وی ادامه داد: 500 نوع تسهیلات از سوی صندوق رفاه دانشجویی به دانشجویان داده می‌شود که این تسهیلات شامل وام تحصیلی، مسکن، ودیعه مسکن به دانشجویان مقطع عادی و تکمیلی، کمک هزینه حج، خرید کالا، بیمه، تسهیلات استعدادهای درخشان، کمک هزینه حادثه و کمک بلاعوض است.

سرپرست صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت بازپرداخت این وام‌ها را تا سقف بدهی 2 میلیون و 160 هزار تومان عنوان کرد و گفت: هر قسط 45 هزار تومان است و زمانی که اقساط بیشتر شود کل بدهی تقسیم بر 48 قسط می‌شود.

فراهانی گفت: دانشجویان تا 6 ماه پس از پایان تسهیلات امکان پرداخت اقساط خود را دارند این در حالی است که هزینه خوابگاه در وزارت علوم در ابتدای تحصیل پرداخت می‌شود اما در وزارت بهداشت پس از پایان تحصیلات و به صورت اقساط است همچنین اجاره بها در وزارت بهداشت کمتر از وزارت علوم است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها