امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33571
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۱
تعداد بازدید: 127
به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا صادق مشاور حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر امروز ...

به‌گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا صادق مشاور حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر امروز در مراسم تغییر مدیریت موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران سخن می‌گفت، اظهار داشت: مسئولیت‌ها در دست انسان امانت است که در مقطعی به آنها تفویض می شود.

وی افزود: با توجه به تغییری که مردم برای نظام اجرایی کشور رقم زدند و نتیجه آن در 24 خرداد متبلور شد، به‌طور طبیعی تغییراتی در قوه مجریه و مجموعه‌های آن صورت می‌ پذیرد.

مشاور حجت‌الاسلام روحانی گفت: روزنامه ایران از بزرگ‌ترین نهادهای فرهنگی و مطبوعاتی کشور است که سابقه 20 ساله دارد و طی عمر خود فراز و فرودهایی داشته است.

صادق افزود: سیاست رسانه‌ای دولت یازدهم این است که فرصت برابر برای همه رسانه‌ها جهت انجام وظایف‌شان در عرصه اطلاع‌رسانی ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: در واقع دولت دکتر روحانی تلاش می‌کند شرایطی را فراهم کند که رسانه‌ها در زمینه کسب اخبار درست و انعکاس سریع و دقیق آنها موفق عمل کنند.

صادق با اشاره به سوابق کاری محمدتقی روغنی‌ها (سرپرست مؤسسه ایران)، وی را عضوی از خانواده بزرگ رسانه و خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه ایران دانست و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

مشاور حجت‌الاسلام روحانی همچنین از خدمات حنیف حسین ستاریان در مدت تصدی مسئولیت مؤسسه ایران قدردانی کرد.

* حرف‌های مدیران قدیم و جدید «ایران»

در این جلسه، ستاریان نیز در سخنانی کوتاه گزارشی از عملکرد خود در دوره تصدی مدیریت ایران ارائه کرد و یکی از بزرگ‌ترین اقدامات صورت گرفته در این دوره را ایجاد چاپخانه اختصاصی عنوان کرد.

وی در پایان سخنانش برای حجت‌الاسلام روحانی آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم پرچم اسلام و تشیّع، به یمن الهی به صاحب اصلی همه تحویل شود و همه در رکاب ایشان باشیم.

روغنی‌ها نیز در این مراسم با اشاره به سوابق خود در عرصه رسانه و راه‌اندازی روزنامه ایران در زمانی که معاونت اجرایی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را بر عهده داشت، ابراز امیدواری کرد در دوره مسئولیت او هزینه‌های روزنامه کاهش و تیراژ آن افزایش یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها