امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33604
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 110
محمد بیاتیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، با تبریک روز خبرنگار و با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان رکن سوم دموکراسی نقش بسیار مهمی را بر ...

محمد بیاتیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، با تبریک روز خبرنگار و با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان رکن سوم دموکراسی نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند، گفت: رسالت خبرنگاران اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف است.

وی در خصوص خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و نحوه عملکرد این رسانه اظهار کرد: فارس را به معنای واقعی کلمه متعهد می‌دانم و معتقدم این رسانه در طول دوران کاری خود موفق عمل کرده است.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این رسانه در اصل اطلاع‌رسانی کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشته است، خاطرنشان کرد: مواضع بیطرفانه در عین حفظ و صیانت از ارزش‌ها مشخصه بارز فارس است.

بیاتیان، عملکرد دفتر استانی فارس را نیز مثبت و قابل قبول دانست و اذعان داشت: به دلیل ارتباط همیشگی و مداومی که با این رسانه دارم به جرأت می‌توان گفت، فعالان این رسانه خادم مردم در امر اطلاع رسانی بوده‌اند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به جمیع این شرایط، فارس نمره بسیار خوبی در این قضیه خواهد گرفت.

وی در خصوص اقداماتی که باید این رسانه در راستای پیشرفت روزافزون فعالیت‌‌های خود داشته باشد با اشاره به فعالیت فارس در دنیای مجازی و سامانه‌های پیامکی، افزایش این ارتباط را به منظور جلب و جذب مخاطبان بیشتر مهم قلمداد کرد.

بیاتیان در پایان با بیان اینکه موفقیت این رسانه مدیون برخورداری از خبرنگارانی فعال و کوشا است، خواستار توجه بیش از پیش نهادها و دستگاه‌ها به تمامی اصحاب رسانه شد.
انتهای پیام/79012/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها