امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33610
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متن پیام تبریک معاون قوه قضائیه بدین شرح است: در آستانه فرا رسیدن ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متن پیام تبریک معاون قوه قضائیه بدین شرح است:
در آستانه فرا رسیدن سالگرد شهادت خبرنگار پرتلاش و شجاع، شهید محمود صارمی که در راه کمک به مظلوم با نقل ظلم ظالم و آگاه سازی جامعه جهانی از تضییع حقوق حقّه انسان‌های بی گناه، جان ارزشمند خود را ارزانی داشت، ضمن تبریک به خانواده آن شهید والامقام، فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران پرتلاش و همه دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی تبریک می گویم.
بدون شک نقش و جایگاه خبرنگاران در بیان واقعیات و به تصویر کشیدن رویدادهای گوناگون در همه ادوار از اهمیت و تأثیر بسیار بالایی در آگاه سازی مردم برخوردار بوده و چه بسا سرمنشأء اتفاقات بزرگ و تحول آفرین قرار گرفته است.
وجود خبرنگاران شجاع و باتقوی که در پرتو تعهد صنفی و اخلاقی، پای در این مسیر پرخطر نهاده‌اند، نقطه قوت و امیدی است که در کنار تدبیر و تخصص آنها به یقین بسیاری از توطئه های استکباری را خنثی نموده و چهره‌ای دقیق از واقعیات عرضه می دارد.
بدین وسیله بر خود فرض می‌دانم ضمن تبریک مجدد این روز به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه، از خبرنگاران پرتلاش و متعهد که با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همکاری داشته و مسایل، مشکلات و عملکردهای این نهاد حاکمیتی که نقش مؤثری در نظم حقوقی ،اجتماعی و اقتصادی ایفاء می کند را با نگاه واقع بینانه منعکس می‌کنند تقدیر و تشکر کنم.
احمد تویسرکانی-رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها