امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3362
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 123
علیرضا احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: مدیرکل سنجش وزارت آموزش و پرورش در جلسه‌ای که بهمن ماه در استان قم برگزار شد اعلام ...

علیرضا احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: مدیرکل سنجش وزارت آموزش و پرورش در جلسه‌ای که بهمن ماه در استان قم برگزار شد اعلام کرد که زمان برگزاری امتحانات دانش‌آموزان به دلیل تقارن با انتخابات ریاست جمهوری تغییر خواهد داشت.

وی افزود: بعد از این جلسه با دبیران و مدیران آموزشگاه‌ها به صورت کامل صحبت کرده و در مورد برنامه‌ریزی برای تدریس معلمان تا آن زمان و وارد نشدن لطمه به آموزش دانش‌آموزان بحث و تبادل نظر شد.

رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان قم ابراز داشت: امتحانات امسال در همه مقاطع و پایه‌های تحصیلی از 25 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و تا 20 خرداد ادامه دارد.

وی تصریح کرد: امتحانات در حالی 25 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود که هر ساله اول تا 28 خردادماه برای امتحانات دانش‌آموزان برنامه‌ریزی شده بود.

احمدی تاکید کرد: امسال به دلیل برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در 24 خردادماه، امتحانات دانش‌آموزان پنج روز زودتر از زمان معمول برگزار می‌شود.
انتهای پیام/78001/و20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار