امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33683
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 58
محمدتقی روغنی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس سرعت در اطلاع رسانی، اقناع مخاطبان عام، ایجاد فضای گفت‌وگوی سازنده بین دولت مردان و مردم و همچنین ...

محمدتقی روغنی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس سرعت در اطلاع رسانی، اقناع مخاطبان عام، ایجاد فضای گفت‌وگوی سازنده بین دولت مردان و مردم و همچنین فضاسازی برای بحث‌ها و گفت‌وگوهای کارشناسانه در محیط روزنامه را از جمله اهداف خود برشمرد و گفت: این می‌تواند یک سو گیری مناسب برای روزنامه ایران باشد.

سرپرست مؤسسه ایران با اشاره به سوابق فعالیت خود و با بیان اینکه دارای مدرک کارشناسی در رشته الکترونیک گرایش برق فشار قوی و کارشناسی ارشد در رشته ارتباطات است، افزود: پیش از این سابقه قائم مقامی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، عضو هیئت علمی دانشکده خبر و تهیه کنندگی فیلم‌های مستند را داشتم.

سرپرست مؤسسه ایران با اعلام اینکه در سال 1361 در خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خبرنگار آغاز به کار کرده است، اضافه کرد: در سال‌های بعد در همین خبرگزاری به عنوان سردبیر گروه سیاسی به فعالیت خود ادامه داده است.

وی یادآور شد: در سال 1371 به عنوان مدیر کل اخبار داخلی و سپس به مدت دو سال به عنوان معاون اجرایی خبرگزاری جمهوری اسلامی فعالیت کرده است.

روغنی‌ها ادامه داد: مسئولیت دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در لندن را نیز به مدت پنج سال برعهده داشته است.

وی با اعلام اینکه در سال 84 به عنوان مشاور، قائم مقام و رئیس روزنامه ایران دیلی و معاونت مطبوعاتی روزنامه ایران فعالیت داشته است؛ نگارش کتاب گزارش نویسی و همچنین ترجمه کتابی در زمینه خبرنگاری و نگارش چند مقاله و جزوه در ارتباط با خبرنگاری را از دیگر فعالیت‌های خود عنوان کرد.

به گزارش فارس، روز گذشته محمد تقی روغنی‌ها با حکم هیئت امنای مؤسسه مطبوعاتی ایران به عنوان سرپرست این مؤسسه منصوب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها