امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33692
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «اسماعیل هنیه» امروز پنج‌شنبه طی سخنانی در خطبه‌های عید فطر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «اسماعیل هنیه» امروز پنج‌شنبه طی سخنانی در خطبه‌های عید فطر تاکید کرد که غزه و حماس ممکن نیست در امور داخلی مصر دخالت کنند.

وی افزود که ما نیز با امت همدرد هستیم و مواضع خود را داریم اما در امور داخلی کشورهای عربی دخالت نمی‌کنیم و این یک مسئله کاملا روشن است و ما در سال‌های گذشته نیز اینگونه عمل کردیم زیرا قضیه فلسطین را که یک قضیه محوری برای امت است، دنبال می‌کنیم و می‌دانیم که فلسطین قضیه مرکزی این امت است و ما تمایل داریم که همچنان قضیه محوری باشد.

هنیه همچنین اظهار داشت که هر آنچه این روزها درباره [حماس و دخالت‌های آن در مصر] گفته می‌شود، شایعه و دروغ بی پایه و اساس است و ما بخش کوچکی از اسناد آن را افشا کرده و بر وحدت ملت و روابط با امت اسلامی تمایل داریم.

حماس طی چند روز گذشته اسنادی را که دست داشتن فتح در تبلیغات رسانه‌ای برای بدنام کردن حماس و مقاومت فلسطین در نزد ملت مصر را نشان می‌داد، افشا کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها