امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3370
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۸
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، این عملیات در محور سراوان به خاش انجام شد که طی آن ماموران پلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، این عملیات در محور سراوان به خاش انجام شد که طی آن ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با اجرای کمین موفق شدند یک کاروان مسلح مواد مخدر را شناسایی و زمین‌گیر کنند.

سرهنگ رضا ناظری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان در خصوص نحوه و چگونگی این عملیات موفقیت آمیز گفت: با اقدامات اطلاعاتی و تخصصی تیم‌های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر اخباری در خصوص انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر به کشور بدست آمد.

وی افزود: در تحقیقات و بررسی‌های اولیه ماموران در خصوص صحت این اخبار مشخص شد قاچاقچیان این محموله مواد مخدر را وارد کشور کرده و قصد دارند از مناطق خالی از سکنه و جاده‌های فرعی شهرستان سراوان این محموله را وارد شهر خاش کنند تا در فرصت مناسب به دیگر نقاط کشور و استان منتقل کنند.

سرهنگ ناظری در ادامه افزود: بدنبال صحت این اخبار بلافاصله اکیپ‌هایی از ماموران به مناطق فرعی که احتمال تردد این کاروان قاچاق می‌رفت اعزام و موفق شدند در این عملیات شبانه پس از چند ساعت درگیری مسلحانه سوداگران مرگ را که با یک دستگاه تویوتا وانت و پژو وارد کمین نیروهای عمل کننده شده بودند زمین‌گیر کنند.

وی بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه تعداد 99 کیسه تریاک به وزن 993 کیلو و 250 گرم تریاک کشف و یکی از قاچاقچیان مواد مخدر نیز دستگیر شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها