امروز : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 29
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33721
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دو حادثه تیراندازی جدا اما به هم مرتبط در شهرهای «دلاس» و «دسوتو» از شهرهای ایالت تگزاس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دو حادثه تیراندازی جدا اما به هم مرتبط در شهرهای «دلاس» و «دسوتو» از شهرهای ایالت تگزاس آمریکا دست‌کم 4 نفر کشته و 4 نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته وارن میشل از ادره پلیس شهر دالاس، مأموران این اداره برای رسیدگی به تیراندازی در یکی از این مناطق این شهر اعزام شدند. به هنگام رسیدن پلیس به محل تیراندازی 4 نفر هدف تیراندازی قرار گرفته بودند که 2 نفر جان باخته و دو نفر دیگر مجروح شده بودند.

بنا به گزارش ان‌بی‌سی نیوز، وی گفته، فرد متهم به این تیراندازی سپس به شهر «دسوتو» متواری شد و در آنجا به 4 نفر دیگر تیراندازی کرد که در آنجا هم 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.

اداره پلیس دسوتو موفق شد فرد تیرانداز را دستگیر کند. این اداره پلیس تا کنون فقط به گفتن اینکه جنسیت فرد متهم، مرد بوده اکتفا کرده و اطلاعات دیگری درباره متهم، از جمله انگیزه وی برای تیراندازی منتشر نکرده است.

خشونت‌های مسلحانه در آمریکا از جمله معضلاتی است که از دیرباز به مرگ  میرهای فراوان در این کشور منجر شده‌اند. کارشناسان، آزادی حمل سلاح و رواج فرهنگ خشونت در آمریکا را از جمله عوامل اثرگذار بر چنین خشونت‌هایی می‌دانند.

در یکی از دردناک‌ترین این خشونت‌ها در آذرماه سال گذشته، حمله یک مرد مسلح به دبستان ابتدایی «سندی‌هوک» در ایالت «کانکتیکت» مرگ 26 کودک را به همراه داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار