امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33727
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 49
سید رمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره معرفی رحمانی‌فضلی ...

سید رمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره معرفی رحمانی‌فضلی برای تصدی وزارت کشور دولت یازدهم، گفت: آقای دکتر رحمانی‌فضلی فردی امتحان پس داده و مورد اعتماد و امین است که حضورش در وزارت کشور موفقیت‌آمیز خواهد بود.

وی با بیان اینکه رحمانی‌فضلی مدیری برنامه‌ریز و توانمند است، افزود: حضور آقای رحمانی‌فضلی در وزارت کشور موجب تنظیم روابط اصلاح‌طلبان اصولگرا و اصولگرایان اصلاح‌طلب خواهد شد.

شجاعی کیاسری با تأکید بر اینکه رحمانی‌فضلی با رأی بالای نمایندگان ملت به کابینه یازدهم راه می یابد، گفت: ظاهراً دو فراکسیون اصولگرای مجلس مصمم به رأی اعتماد به رحمانی فضلی هستند و احتمالاً بین آنها در این زمینه اتحادی به وجود خواهد آمد.
 
سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در پایان با اشاره به خصوصیات اخلاقی رحمانی‌فضلی تأکید کرد: حضور رحمانی‌فضلی در رأس وزارت کشور موجب حفظ آرامش و توجه به مسائل و موضوعات اصلی در این وزارتخانه می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار