امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33747
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 63
عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه نمایندگان ملت سوگند خورده‌اند پاسدار قانون اساسی و حقوق مردم باشند، گفت: این روزها در مجلس برخی‌ می‌خواهند با لابی‌های سیاسی حقوق مردم را پایمال کنند.
وی با بیان اینکه حضور نمایندگان ادوار و افراد بانفوذ در کنار وزرای پیشنهادی در مجلس شائبه‌های سیاسی به دنبال دارد، افزود: کسانی که برای کسب رأی اعتماد از مجلس به لابی‌گری سیاسی متوسل می‌شوند صلاحیت حضور در کابینه را ندارند.
تمیمی ادامه داد: مجلس در رأس امور است و نباید با لابی‌گری سیاسی جایگاه آن را مخدوش کرد و نمایندگان ملت به خوبی می دانند چگونه باید به وزرای پیشنهادی رأی اعتماد دهند.
نماینده شادگان در مجلس اظهار داشت: عملکرد، سابقه کاری، تعهد و توانمندی وزرای پیشنهادی، شاخص مجلس برای رأی اعتماد به وزراست و هر گونه لابی سیاسی مغایر با سوگند مجلس برای حراست از حقوق مردم است.
تمیمی در پایان خاطر نشان کرد: وزرایی که در فتنه 88 نقش داشته و علیه ملت ایران اقدام کرده‌اند، قطعاً از فیلتر مجلس عبور نخواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها