امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33755
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمود عباس» دسته گلی به مناسبت عید سعید فطر بر مزار «یاسر عرفات» رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «محمود عباس» دسته گلی به مناسبت عید سعید فطر بر مزار «یاسر عرفات» رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین قرار داد و پس از آن اعلام کرد که مذاکرات فلسطینی-اسرائیلی به زودی آغاز خواهد شد.

وی افزود: ما به اصول خود از جمله قدس عربی به عنوان پایتخت کشور فلسطین پایبند هستیم و اصول ما تغییر نکرده است.

عباس همچنین اظهار داشت: این عید، حامل شادی ویژه‌ای برای ملت فلسطین و اسرای قهرمان ماست که پیش از توافقنامه سال 1994 به اسارت درآمده‌اند.

وی این عید فرخنده را به ملت فلسطین تبریک و تهنئت گفت و افزود که به زودی اسرای قهرمان ما آزاد خواهند شد و فاجعه‌ای که سال‌های طولانی گریبانگیر آنها بود به پایان خواهد رسید و اینها نتیجه تلاش‌های زیادی است.

عباس ابراز امیدواری کرد که عید سال بعد ملت فلسطین به همه آرزوهای خود مبنی بر آزادی و تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس شریف رسیده باشند.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره آشتی ملی نیز تصریح کرد که ما این قضیه مهم را که یک قضیه ملی است، فراموش نکرده‌ایم و اگرچه به سمت مذاکرات رفته‌ایم اما موضوع پایان دادن به دودستگی‌ها را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

وی اشاره کرد که ما برای اجرای توافقات دوحه و قاهره آمادگی داریم و باید انتخابات برگزار شود و ما نیز برای آن آماده هستیم و امیدواریم که همه آمادگی داشته باشند تا این لکه ننگ را پاک کنیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها