امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 33765
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع قبیله‌ای در یمن تاکید کرد که در حمله سحرگاه امروز پنجشنبه یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی که دو ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع قبیله‌ای در یمن تاکید کرد که در حمله سحرگاه امروز پنجشنبه یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی که دو خودرو را در استان مارب در شرق صنعا هدف گرفته بود شش تن کشته شدند.

این ششمین حمله هواپیماهای آمریکایی علیه یمن از بیست و هشتم جولای گذشته تاکنون است که با کشته شدن 30 تن که گفته می‌شود از عناصر القاعده بودند همراه شده است.

هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی دو خودرو را در منطقه آل شبوان در نزدیکی وادی عبیده در استان صحرایی مارب در شرق پایتخت یمن هدف گرفته بود.

چند روزی است که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در جنوب یمن افزایش یافته است و دیروز نیز بر فراز آسمان «صنعا» پایتخت این کشور یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی موجی از ترس و وحشت در میان مردم به وجود آورد.

در حمله دیروز چهارشنبه یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی به استان «شبوة»، 7 نفر کشته شدند که گفته می‌شود، از عناصر القاعده هستند.

به رغم آنکه مردم یمن خواستار توقف دخالت‌های آمریکا در امور کشورشان هستند اما واشنگتن به بهانه مبارزه با تروریسم و القاعده‌ای که ساخته و پرداخته آمریکا و «علی عبدالله صالح» دیکتاتور مخلوع یمن است، همچنان به حضور و دخالت نظامی در این کشور ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها